Satılık Markalar

Marka almak istiyorum, marka satmak istiyorum, satılık markalar, markamı nasıl satarım, marka almak için nereye müracaat etmeliyim gibi soruların yanıtını arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Marka tescil ettirmek mi istiyorsunuz? Türkiye’de çok sayıda kuruluş dolayısıyla çok sayıda marka mevcuttur. Bu markalar arasında rekabet ettiğiniz sektörde ön plana çıkmak hizmet kalitenize, işletmenin büyüklüğüne, tanıtım ve reklam faaliyetlerinize ve daha pek çok etkene bağlıdır. Ancak dikkat çeken bir marka sizin rakiplerinizin ve müşterilerinizin arasında çok daha hızlı adınızın duyulmasını sağlayacaktır.

Dikkat çeken bir marka nasıl olmalıdır, Marka belirlemenin yolları, Hızlı markalaşmayı sağlamanın yolları gibi pek çok yöntemle marka araştırması yapabilirsiniz. Bütün bu sorulara odaklanıp marka ismi ararken atladığınız bir nokta olabilir; tescil ettirmeye karar verdiğiniz marka daha önceden tescil ettirildi mi? Sadece bu konuyla kalmayıp markanızın ilan süresinde başvurmuş olduğunuz markaya itiraz edilebilir ve markanız ret alabilir. Bütün bu işlemlerin süreci 1 yıla kadar uzayabilir. Bu durum sizin için zaman kaybı olmakla beraber markalaşma sürecinizi geciktirecektir. Peki daha kolay bir yöntem var mı? İşte size sunduğumuz yöntem satılık markalar. Öncesinde tescil edilmiş markanın devir alınması ile riske girmeden avantajlı bir durum sağlamış olursunuz.

Tescilli bir markanız var ancak kullanmıyor ve markanızı satmak mı istiyorsunuz? Markanızı satarak kazanç sağlamak adına Sistem Patent şirketimiz ile iletişime geçiniz. Mevcut markanızın satışı ya da marka satın alma süreçlerinde TPE’ye gerekli müracaat işlemlerini sizin için sağlayacağız.